Instagram Başkasına Takipçi Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram Başkasına Takipçi Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram’da satış yapanlar, Instagram fenomeni olmak isteyenler ve Instagram’da popüler olmak isteyen herkesin takipçiye ihtiyacı vardır. Burada bahsettiğimiz takipçi sayıları bin iki bin gibi rakamlar değil yüzbinler ya da milyonlardır.

Instagram’da ne kadar çok takipçiniz varsa o kadar kolay daha fazla takipçi edinebilirsiniz. Aynı şekilde Instagram’dan satış yapıyorsanız satışlarınız artar, popülerliğiniz artar çok daha kolay bir şekilde çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Instagram’da kendi takipçilerinizi artırabildiğiniz gibi başkalarının takipçi sayısını da artırmanın yolları vardır. Bu genelde başkasına takipçi gönderme olarak adlandırılır. Bu bazı yerlerde instagram başkasına takipçi gönderme hilesi olarak da adlandırılır. Bazı programlar aracılığı ile yapabileceğiniz bu uygulamayı daha güvenli yöntemleri göndererek de yapabilirsiniz. Peki, Instagram’da başkasına takipçi gönderme işlemi nasıl yapılır?

Instagram takipçi gönderme işlemi nasıl yapılır?

Instagram’da başkasına takipçi gönderme siteleri sizin kendiniz için kullandığınız siteler ve uygulamalardan farklıdır. Bu siteler ya da uygulamalar sizin instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi alır. Aslında buradaki temel amaç sizin hesabınızın ele geçirilmesi ve devamında sizin adınıza paylaşımlar yapılması, sizin hesabınızdan beğeniler yapılması ve sizin hesabınızdan başka hesapların takip edilmesidir.

Her gün binlerde takipçimizden benzer konuda sorular almaktayız. Bu soruların çok büyük bir kısmı hesabım ele geçirilmiş olabilir mi ya da hesabımdan benim takip etmediğim kişiler takip ediliyor gibi sorulardır. Aynı zamanda en çok gelen soru da benim beğenmediğim postlar nasıl beğenilebilir. İşte instagram başkasına takipçi gönderme ya da instagram başkasına beğeni gönderme hilesi, siteleri ya da uygulamaları sizin kullanıcı adınızı ve şifrenizi alarak bu tarz eylemleri yapmaktadır. Eğer sizin takip etmediğiniz hesaplar takip edilmeye başlandıysa, sizin beğenmediğiniz postlar beğenilmiş olarak görünüyorsa, aynı zamanda sizin hesabınızdan yorumlar yapılıyorsa, anasayfanızda alakasız alakasız içerikleri görüyorsanız o zaman hesabınız bu şekilde ele geçirilmiş demektir.

Instagram hesabının çalınması demek sizin hesabınızın ele geçirilip şifresinin değiştirilmesi demek değildir. Hesabı ele geçiren kişi ya da kişilerin sizin bu durumu fark etmemenizi sağlamak için isterlerse şifreyi değiştirmezler. Çünkü insanlar ancak şifreleri değiştirildiğinde ve kendi hesaplarına giremedikleri zaman instagram hesaplarının çalındığını fark etmektedir. Bunu bilen kötü niyetli kişi ve yazılımlar şifrenizi değiştirmeden sizin hesabınızı kullanmaya başlar. Takipçi gönderme siteleri, uygulamaları ya da yazılımları tamamen kötü niyetli yazılım ve uygulamalardır. Sizin şifrenizi ele geçirmek için kurulan bir sistemdir. Kesinlikle bu tarz sistem ve yazılımlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Güvenli bir şekilde instagram takipçi göndermek mümkün müdür?

Instagram takipçi satın alma işlemlerini crovu.co üzerinden yaparsanız sizin şifrenizi vermenize gerek yoktur. Burada sadece kullanıcı adı ile güvenli ve kalıcı bir şekilde instagram takipçisi satın alabilirsiniz. Tamamen gerçek kullanıcılar satın aldığınızda takipçi sayınızda azalma da olmaz. Aynı şekilde Bayiinsta.com üzerinden başkası için de takip satın alabilir yani takipçi gönderimi yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey kullanıcı adıdır.

Kaç takipçi almak  istediğiniz, düzenli mi düzensiz mi, az mı çok mu, yerli mi yabancı mı takipçi satın almak istediğiniz tamamen size kalmış.

Eğer instagram başkasına takipçi gönderme aracı kullanmayı düşünüyorsanız bundan uzak durmanızı onun yerine satın alarak gönderim yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde siz de binlerce kişi gibi instagram hesabınızı kaybedebilirsiniz. 

Instagram başkasına takipçi gönderme işlemi neden önemli?

Instagram takipçi sayısı herkes için önemlidir. Ayda bir paylaşım yapan kişi de sürekli paylaşım yapan kişi de takipçi sayısının fazla olmasını ister. Büyük markalar takipçi sayısını artırmak için instagram reklamları veriyor gibi görünse de aslında instagram reklamlarının takipçi sayısını artırma noktasında çok büyük bir etkisi yoktur. Instagram reklamları da diğer bir çok reklam türü gibi ürün tanıtımı, kampanya tanıtımı ya da herhangi bir etkinlik tanıtımı için kullanılır.

Aynı şekilde de bu noktada etkilidir. Özellikle siz az takipçili bir hesaba sahipseniz ne kadar reklam verseniz de takipçi sayınız fazla artmayacaktır. Instagram kullanıcılarının çok takipçili hesaplara daha fazla güvendiği ve bu tarz çok takipçili hesapları daha çekici bulduğu bilinmektedir.

Bu nedenle bir çok büyük marka gibi önce instagram takipçisi satın alarak kitlenizi genişletmeli sonrasında ürün ya da etkinlik bazlı reklamlar vermelisiniz.

Instagram başkasına takipçi gönderme işlemi de bu noktada önemlidir. Çünkü kime takipçi gönderecekseniz o kişinin çok fazla işine yarayacaktır. Bunu doğum günü hediyesi ya da herhangi bir özel gün hediyesi olarak bile düşünebilirsiniz. Sevdiklerinize özellikle de sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişilere takipçi satın alarak gönderebilir, onları şaşırtabilir onlara çok özel ve farklı bir hediye vermiş olabilirsiniz. 

Instagram başkasına beğeni gönderme yapmak mümkün müdür?

Instagram’da istediğiniz kadar takipçi satın alabilirsiniz. Aynı şekilde istediğiniz kadar beğeni de satın alabilirsiniz. Bunlar fotoğraf beğenileri olduğu gibi video beğenileri de olabilir. Kendiniz için alabileceğiniz bu etkinlikleri başkaları için de alabilir onlara da gönderebilirsiniz. Sonuç olarak instagram başkasına beğeni gönderimi mümkündür. Ancak bunun için yukarıda daha detaylı bir şekilde bahsettiğimiz üzere instagram beğeni gönderme araçları ya da instagram takipçi gönderme araçları kullanmaktan uzak durmalısınız.

Tıpkı takipçi gönderme işlemlerinde olduğu gibi beğeni gönderme işlemlerinde de araçlar sizin kullanıcı adı ile şifrenizi alır, sonrasında hesabınızı ele geçirir. Bu tarz araçlar yerine Sosyalmagazaniz.com gibi işinde uzman, yıllardır internet hizmetleri sunan güvenilir bir siteden beğeni satın alabilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Instagram takipçi satın almak güvenli midir?

Instagram’da satın alınan takipçiler kalıcı mıdır, gerçek hesap mıdır ve Instagram’da takipçi satın almak güvenli midir? En çok karşılaşılan sorulardan bazıları bunlardır. Sosyalmagazaniz.com üzerinden Instagram takipçisi satın almak son derece güvenlidir. Çünkü Sosyalmagazaniz.com üzerinden instagram takipçi ya da beğeni satın alırken şifrenizi paylaşmazsınız. Bu da hesabınızın güvenliğini sağlar. Aldığınız takipçiler tamamen kalıcı ve gerçek takipçilerdir. Kalıcı olmasının yanında herhangi bir eksilme durumunda Sosyalmagazaniz.com size teminat sağlar ve 24 saat içerisinde azalan takipçi sayısı eski haline gelir. Satın alınan takipçiler tamamen kalıcı ve gerçek olduğu için de bu satın alma işlemi sizin hesabınızı riske atmaz.

Takipçi satın almak yerine takipçi kasma programları ya da ücretsiz instagram takipçi arttırma programları kullanırsanız onlar sizin hesabınıza erişim sağlar. Sonrasında sizin hesabınızı spam durumuna düşürecek onlarca beğenme, takip ve yorum yapma işlemi yapar. Sonrasında instagram sizin hesabınızın spam hesap haline geldiğini görür ve hesabınızı önce engeller sonrasında kapatır. Bunun gibi riskli durumlarla karşılaşmamak için kesinlikle ücretsiz uygulamalardan, web sitelerinden, korsan yazılımlardan uzak durmalısınız. 

Instagram’da takipçi satın almak neden önemlidir?

Eğer instagram fenomeni olmak istiyorsanız ya da internetten satış yapmak istiyorsanız ya da herhangi bir şekilde Instagram’da popüler olmak istiyorsanız mutlaka instagram takipçisi satın almak zorundasınız. Çünkü organik büyümenin ve daha geniş kitlelere ulaşmanın en önemli yolu budur. Instagram, yeni çıkardığı bir çok özelliği belirli bir sayıda takipçisi olan hesaplara açmaktadır. Sadece bu bile takipçi sayınızın neden bu kadar önemli olduğunu açıklayabilir.

Sosyalmagazaniz.com’un takipçi paketlerine aşağıdaki link aracılığıyla göz atabilirsiniz: