Instagram Kapanan Hesap Açma Hizmeti

Instagram Kapanan Hesap Açma Hizmeti

Instagram Kapanan Hesap Açma Hizmeti, Sosyalmagazaniz.com uzmanlarınca zaman kaybetmeksizin açılarak hesap sahiplerine ivedilikle teslim edilir.  Profesyonel hizmet anlayışımız ile en sık vermekte olduğumuz hizmetlerin başında gelmektedir.

İnstagram Hesabım Kapatıldı

İnstagram hesabım kapatıldı son günlerde birçok kişi başına gelmektedir.Ufak bir şüpheli işlemde instagram hesaplarımız kapatılmaktadır.Ve birçok kişi bu konu hakkında arama yapmaktadır.Kapanan hesap nasıl açarım?Tam bu noktada Sosyalmagazaniz.com Sizin Yanınızda.

Uzmanlarımızdan destek almak için

Whatsapp: 0 (506) 160 59 44

Bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimiz 7/24 saat destek vermektedir.

Instagram Hesabı Neden Kapanır?

Instagram Hesabı Neden Kapanır, aslında bu sorunun çok farklı sebepleri bulunabilmektedir.  Bu durumu ortaya çıkaran başlıca sebepler ise; instagram hesabının kapanmasından sonra kullanıcı hesabına gönderilen e posta da açıklanmaktadır.

Kapatılmaya dair en temel sebep burada özel olarak kullanıcıya aktarılmaktadır.  Firmamız, instagram Kapanan Hesap Açma talebinizi yerine getirmeden önce sizlerden bu e posta bildirimini talep etmektedir.

Kapanan Hesabı Nasıl Açtırıyorsunuz?

Kapanan Instagram Hesabı Açtırma işlemlerini kusursuz bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. Kapsamlı bilgi deneyimleri, donanımlı alt yapısı ve gelişmiş beceriye sahip uzmanlarımızca Instagram Kapanan Hesap Açma Hizmeti işlemlerini açmak için instagram’la iletişime geçiyoruz.

Hiç zaman kaybetmeden sizlerin kapanan instagram hesaplarını sizlere teslim edebilmek için çabalıyoruz. Kullanıcı olarak yani şahsen başvurarak açtırmadınız instagram hesaplarınız da dahil olmak üzere açtırma işlemlerini ustalıkla yerine getirmekteyiz.

Hesabımı Geri Almak İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor?

Instagran hesaplarını geri alabilmek adına firmamız ile paylaşmanız gereken bir takım bilgiler bulunmaktadır. Bu değerli bilgiler ise; instagram kullanıcı adı, hesaba kayıtlı olan mail adresi, kullanıcıya ait ad ve soyad gibi bir takım temel bilgiler olmaktadır.

İlerleyen aşamalarda firmamız tarafından kullanıcıya ait olan kimlik, fotoğraf ya da şirket iseniz firma resmi birtakım bilgiler istenebilmektedir. Bu tamamen instagram tarafından izlenecek yola göre talep edilebilmektedir.

Instagram Hesap Geri Alma Hizmetinin Ücreti Nedir?

Instagram Hesap Geri Alma Hizmetinin Ücreti, firmamız bünyesinde uygulanmakta olan fiyat politikasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Değerli müşterilerimizin instagram hesaplarını geri alma aşamasında ortaya çıkan durumlar, hesabın büyüklüğü, kullanılmakta olan amacına bağlı olarak fiyat değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple en net ve doğru fiyat bilgisine ulaşabilmek adına Sosyalmagazaniz.com ile hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz. Sizlerden alacağımız bilgilere göre gerekli fiyat teklifi teknik uzmanlarımızca sizlere iletilmektedir.

Günün her anı WhatsApp üzerinden 7 /24 saat profesyonel destek sunmaktayız.

İnstagram kapanan hesap açma, instagram kapanan hesap açılır mı, kapanan instagram açma formu, kapatılan instagram hesabı açma formu, kapanan instagram hesabı açma formu, kapatılan instagram hesabı için itiraz formu, kapanan hesap açma instagram, kapanan hesabı açtırma, kapanan instagram hesabı açma ekşi, instagram kapanan hesap açma formu, instagram kapanan hesap açma formları, instagram kapanan hesap açma form, instagram kapanan hesabı açma formu 2022,

instagram kapanan hesabı açma formu 2021, instagram kapanan hesabı açma forum, instagram kapatılan hesap açma formu, instagram kapanan hesabı açma kaç günde açılır, instagram kapanan hesap ne zaman açılır,  kapatılan instagram hesabı açma, kapanan instagram açma, kapatılan instagram açma, instagram kapanan hesap açma linki, instagram kapanan hesabı açma metodu, instagram kapatılan hesabı açma programı, Instagram Kapanan Hesap Açma Hizmeti ve instagram kapanan hesabı açma formları gibi konularda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Başkasının Instagram hesabı nasıl kapatılır?

En çok kullanılan sosyal medya mecralarından birisi Instagram. İnsanlar günlük hayatlarında zamanlarının büyük bir kısmını Instagram üzerinde geçiriyor ve her geçen gün kullanıcı sayısı da gittikçe artmaya devam ediyor. Kullanıcı sayılarının artması ile beraber birçok olumsuz durumla da karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Instagram’da Sahte Hesapların Fazlalığı

Instagram kullanımının artması ile birlikte sahte hesap kullanımı da artmaya başladı. Özellikle kötü amaçlı kullanım için açılan birçok sahte hesap üzerinden diğer kullanıcıların iyi niyeti kullanılabiliyor ve birçok dolandırıcılık durumu ile de karşılaşılabiliyor. Bu gibi durumlarda başkasının hesabını kapatmak veya farklı müdahaleler yapmak gerekebiliyor.

Şikayet Edilen Her Hesap Hemen Kapatılır Mı?

Bir çok farklı nedenden dolayı kullanıcı profilleri şikayet edilebilir. Ancak bir kerelik şikayet, hesapların kapatılması için yeterli olmayabilir. Sadece bir kullanıcının şikayeti doğrultusunda hesapların kapatılması uygulama yönetimi tarafından uygun bulunmamaktadır. Bu uygulamadan sorumlu olan uygulama ekibi her gün milyonlarca şikayet talebini inceliyor.

Bu taleplerin bazıları haklı sebeplerle şikayet talebi oluştursa da bazı kullanıcılar da sadece keyfi nedenlerden dolayı şikayet ve kapattırma talebi oluşturabiliyor. Başkasının hesabını kapatmak için aynı profilin veya gönderinin aynı anda bir çok kişi tarafından şikayet ediliyor olması da çok büyük bir etken. Instagram ekibini dikkatini çekmek ve hedef hesabın hemen kapatılmasını sağlamak için birden fazla kullanıcının aynı anda ve aynı sebepten dolayı şikayet talebi oluşturması gerekebilir.

Instagram Hesabı Şikayet Yöntemi ile Kapatılmazsa Ne Yapılabilir?

Instagram hesapları yapılan şikayetler ile kapatılmıyorsa şikayet gerekçeleriniz veya aynı anda bir kaç kullanıcı tarafından yapılan şikayet nedenleriniz birbiri ile uyum sağlamıyor olabilir. Öncelikle bir profilden rahatsız olan bir çok kullanıcı ile irtibat halinde olmalı ve aynı zamanlarda, aynı nedenlerden dolayı şikayet talebi oluşturuyor olmalısınız. Doğru şekilde yapılan şikayet talepleri mutlaka olumlu şekilde sonuçlanacak ve sakıncalı olan kullanıcı profilleri uygulamadan silinecektir. Sakıncalı olan kullanıcı profili silinmiyorsa farklı şekillerde de dışarıdan müdahale edilerek hesaplar kapatılabiliyor.

Özellikle başkasının hesabını çalma, şifresini kırma veya yasal olmayan farklı yollarla başkalarının hesaplarına müdahale etmekte sıkça karşılaşılan bir durum haline geldi. Ancak bu durum uygulama yönetimi tarafından yapılmadığı ve kesinlikle uygun olmadığı içi yapılması veya yaptırılması tavsiye edilmiyor. Bu gibi durumlarda hesabı kapatılan kişi sizi siber suçlara şikayet ederek ceza almanızı sağlayabilir. Şifre kırma yöntemi ile para karşılığı hesap kapatma işlemi yapan kişilerde var. Ancak bu kişiler dolandırıcı olabildiği gibi yaptıkları işlemlerin hiç biri de yasal değildir.

Instagram Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

Son zamanlarda artan hesap çalınma olayları hepimiz için tehlikeli bir durum, içinde özel mesajlarımızın olduğu, fotoğraflarımızın bulunduğu hesaplarımız hiç tanımadığımız kişilerin ellerine geçiyor. Ele geçirilen hesapların ne olacağı ise ele geçiren kişinin insafına kalmış. En kötü ihtimaller dâhilinde fotoğraflarınız silinmesi, ya da hesabınızın silinmesi ile sonuçlanabilir. Ancak Instagram bizi bu konuda yalnız bırakmıyor, Instagram hesabım çalındı sorununu birkaç adım ile kolayca atlatabiliyoruz. Anlatacağım adımları takip ettiğinizde sizde hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Çalınan Instagram hesabını geri almak Öncelikle hesabınızı çalan bir bilgisayar korsanı ise ilk yapacağı iş, kullanıcı adınızı ve şifrenizi değiştirmek bu nedenle şifremi unuttum bölümü ile yeni şifre istemek gereksiz bir hareket olacaktır. Biz bu yazımızda en zor durumda kaldığımızda ne yapmamız gerek ondan bahsedeceğiz.

İlk olarak Instagram giriş sayfasındaki “Giriş yapmak için yardım al” yazısına tıklıyoruz. Kullanıcı adınız değiştiği için sizi takip eden bir arkadaşınızdan yardım alarak yeni kullanıcı adınızı öğrenin. Hesabını bul bölümünden kullanıcı adınızı arattıktan sonra, e-posta veya sms ile hesabınızı kurtarabilirsiniz. Ancak bunlara erişiniz yoksa alt tarafta bulunan “Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var” yazısına tıklayın.
Açılan sayfadaki bilgileri sizden istenilene göre eksiksiz doldurun. 2-3 iş günü içinde hesabınızı kurtarmak için bir e-posta bağlantısı alacaksınız.

Instagram Hesap Güvenliği Sağlama Bilgisayar korsanlarına karşı hesap güvenliğiniz için şifrenizi seçerken kolay tahmin edilebilir bir şifre yerine, internetteki şifreleme algoritmalarından yararlanarak kendine özel, hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturun. Diğer bir korunma yöntemi, “İki faktörlü kimlik doğrulama” yöntemi, bu saya de bir daha Instagram hesabım çalındı sorununu yaşamamız olursunuz. Instagram hesabım çalındı ne yapmalıyım konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Instagram, genel olarak popülaritesini bir hayli arttırmayı başarmış olan bir platform. Bu nedenle Instagram hesaplarına ve özellikle yüksek takipçi sayılı sayfalara ilgi giderek artıyor. Birçok kullanıcı sadece takipçi sayılarından yararlanarak gelir bile elde edebiliyor. Hal böyle olunca, özellikle popüler Instagram hesapları, hackerların hedefi olabiliyor. Bu noktada “Instagram Hesabım Çalındı” yorumlarıyla çok sık karşı karşıya kalıyoruz. Peki, “Instagram Hesabım Çalındı ve giriş yapamıyorum” diyorsanız neler yapmanız gerekiyor? Hesabı geri almak mümkün mü? Bakalım.

Instagram Hesabı Başkasının Eline Nasıl Geçer?
 

Gelen Maillere Dikkat: Bir diğer konu ise gelen maillere dikkat etmek. Özenle hazırlanmış sahte mailler var. Instagram hesabınızda sorun olduğu ve bu sorunu çözmek için belirtilen alanı kullanarak giriş bilgilerinizi girmeniz istenebilir. Bu sistem hackerların en sık tercih ettiği sistem. Birçok ünlü ismin hesapları da bu şekilde ele geçirilmişti. Bu tür maillere oldukça dikkat edin. Instagram’dan bir mail geldiğini düşünüyorsanız mutlaka web sitesine girip, resmi web adresinizden hesabınızı kontrol edin. Bu tür mailleri açmak bile sıkıntı oluşturabilir.

Web Sitelerine Bilgileri Girme: Bazı siteler Instagram hesabınızın düzenlemesi ya da kolajlar oluşturmanız veya benzeri herhangi bir işlem için hesabınıza giriş yapmanızı istiyor. Bu gibi bir durumda farklı bir web adresi üzerinden Instagram giriş bilgilerinizi kendi elinizle giriyorsunuz. Böyle durumlardan da uzak durmak gerekiyor. Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi isteyen, güvenmediğiniz hiçbir 3.parti web sitesine bilgilerinizi girmeyin.

Instagram Hesabım Çalındı! Geri Alma İşlemleri
 

Şimdi gelelim hesabınızı nasıl geri alacağınıza. Bu gibi durumları yaşadıktan sonra hesabınız başkasının eline geçtiyse ve giriş yapamıyorsanız, aşağıda belirteceğimiz yöntemleri deneyebilirsiniz.

 • Instagram uygulama arayüzünü açın. Uygulamayı açınca sizden giriş bilgileriniz istenecektir. Tabii ki çalınan hesapta giriş yapmak mümkün olmuyor.
 • Burada “Giriş detaylarını unuttun mu? Giriş yapmak için yardım al” kısmına tıklıyoruz.
 • Buradan hesabına eriş sekmesi altında “ kullanıcı adı veya e posta kullan” seçeneğine tıklayın.
 • Kullanıcı adınız veya mail değiştirilmiş olabilir. Fakat yapacağınız bir şey yok. Yine bildiğiniz kullanıcı adı veya mail adresinizi girmeniz gerekiyor.
 • Hesabınız bulunamadı uyarısı almazsanız sıkıntı yok. Ancak bu uyarıyı alırsanız bir ipucu verebiliriz. Kullanıcı adınız değiştirilmişse, sizi takip eden kullanıcılardan bunun bilgisini isteyebilirsiniz. Kullanıcılar sizin hesabınızın değişen kullanıcı adını görebilir. Arkadaşlarınızdan bu konuda yardım alarak yeni kullanıcı adını yine aynı alana girin.
 • Şimdi seçenekler karşınıza gelecek.
 • Burada “daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?” sekmesine basın.
 • Şimdi size hesap doğrulama soruları soracak. Bilgileri eksiksiz olarak doldurun.
 • Sonra formu gönderin. Bir süre sonra kayıtlı mail adresine şifre sıfırlama gelecektir. Buradan şifrenizi değiştirip, hesabınızı geri alabilirsiniz. Burada sizden bazı kanıtlar isteneceğini de ekleyelim. Fotoğraf ya da kimlik görseli istenebilir. Gelen kodla beraber bunu gönderip, ardından şifre yenileme bağlantısı alabilirsiniz ekleyelim.

Reklam Hesabım Kapatıldı – Instagram Reklam Hesabı Sorunu Çözümü

Reklam hesapları farklı sosyal medya platformlarında kullanılan hizmetler arasındadır. Bu süreçte reklam hesabım kapatıldı veya reklam hesabım donduruldu gibi şikayetler sık sık farklı alanlarda sorunu yaşayan kişiler tarafından paylaşılmaktadır.Bu yazımızda sizlere bilgi vermek istedik, yapamayan arkadaşlar whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilir.

Reklam hesaplarının kapatılması sorunu

En çok da Instagram’daki reklam hesaplarının kapatılmasıyla ilgili araştırma yapan kullanıcılar farklı bilgilere ulaşabiliyor. Bu durum sadece Instagram’da değil Facebook’ta da yaşanan ve ciddi anlamda mağduriyetlere neden olan bir süreçtir. Karşılaştığınız bu sorunun kesin çözümü için bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya uzmanlarımızdan ücretli destek almak isterseniz:

WHATSAPP HATTI : 0(506) 160 59 44

Sosyal Medya Reklamları Ne İşe Yarar?

Reklamlar, performans değerlendirmesi açısından günümüzdeki en önemli araçlardan biridir. Özellikle de Instagram gibi büyük bir platformda reklam yayınlayanlar çok farklı avantajlara sahip olabiliyor. İlk olarak bu platformda istatistikler tüm detaylarıyla analiz edilebilirken kullanıcıların hedeflerine ulaşması için esnek ve basit araçlar kullanılıyor.

Örneğin ‘tanıtımını yap’ sayesinde gönderileri çok hızlı bir şekilde reklama dönüştürebilir ve bu reklamları çok sayıda platformda yayınlayabilirsiniz. Ancak bu yayınlama için de reklam yöneticisini kullanmanız gerekir.

Mevcut bir gönderiyi anında reklama dönüştürebilen Instagram’da kullanıcları ne şekilde yönlendireceğinize de karar verebilirsiniz. Yani hangi kullanıcıların reklamları görebileceğine ve yapacağınız harcama tutarına karar vermeniz yeterli olacaktır.

Instagram reklamlarının en önemli özelliği başta Facebook olmak üzere diğer platformlarda da reklam hazırlamaya yönelik çok gelişmiş araçlar sunmasıdır. Ancak günümüzde reklam hesabım kapatıldı şeklinde sorun yaşayan ve araştırma yapan kullanıcı sayısı da artmaya devam etmektedir.

Instagram Reklam Hesabı Neden Kapatılır?

Sosyal medya platformlarında yayınlayacağınız reklamların kapatılmasının birden fazla nedeni vardır. Bu faktörler Facebook reklamları için de geçerlidir.

İnstagram reklam hesabı kapatılma nedenleri

Maddeler halinde sıralayacak olursak;

 • Kişisel bilgilerin ele geçirilmesi amacıyla reklam hazırlamak
 • Reklam kural ihlalleri
 • Reklamlarda cinselliği çağrıştıran aktiviteler kullanmak
 • Kişileri aldatıcı reklamlar yayınlamak
 • Noktalama ve dil bilgisi hataları
 • Küfürlü reklam içerikleri şeklindedir.

Bunlara ek olarak bir ürün hakkında çok farklı bilgiler vaat etmek ve ürünün risklerini açıklamamak da reklam hesabım kapatıldı şikayetlerini beraberinde getirmektedir. Öte yandan reklamlarda tedavi edilemeyen hastalıklar için tedavi vaat edilmesi ya da kronik hastalıklar için aynı vaatlerde bulunulması da reklam hesaplarının kapatılmasına neden olacaktır.

Facebook veya Instagram reklam hesaplarında yayınlanan içeriklerin, verilen mesaja uygun olması şarttır. Ayrıca yönlendirmelerin çalışıyor olması da önemlidir.

Yani kişilerin yapım aşamasındaki bir sayfaya veya siteye yönlendirmemesi gerekiyor. Sıralanan bu faktörler, reklam hesaplarının kapatılmasına neden olacaktır. En önemlisi de reklamlarda cinsel içerikler kullanılmamalıdır. İnsanlara cinsellik çağrıştıran herhangi bir resim veya pozisyonlar ile beraber kışkırtıcı herhangi bir resim bulunmamalıdır.

Instagram’da Reklam Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Reklam hesabım kapatıldı gibi sorunlarla karşılaşmak istemeyenlerin dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunuyor. İlk olarak doğru reklam modeli seçilmelidir. Instagram’da yayınlayacağınız reklam modellerine baktığımızda;

 • Geri dönüşüm
 • Video görüntülemeli reklamlar
 • Trafik
 • Erişim
 • Markanın bilinirliği
 • Uygulama indirme
 • Lead Generation (Potansiyel müşteri edinme)
 • Etkileşim şeklinde sıralanmaktadır.

Sosyal medyada karşılaşacağınız reklam hesabı kapanma ve benzeri sorunlar için vakit kaybetmeden Instagram adresimize ulaşabilirsiniz. Sunulan hizmetler sayesinde reklam hesabım kapatıldı sorunu giderilirken bundan sonraki süreçlerde daha sorunsuz ve hızlı bir şekilde reklam vermeye başlayabilirsiniz.

Gerek Facebook gerekse Instagram’da karşılaşılan bu problemler için profesyonel hizmet almak isteyenler @hamidonmez Instagram adresinden yaşadıkları sorunla beraber iletişim kurabilir. Reklamların kapatıldığı sosyal platformlarla ilgili tüm güncelleme ve yenilikleri takip ederken asıl amacımız bu sorunları kısa sürede ortadan kaldırmaktır.